Partnerzy

Hewlett Packard Enterprise (HPE) jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw z branży informatycznej. Dostarcza rozwiązania, które pomagają klientom z całego świata sprostać nawet największym wyzwaniom. Oferuje urządzenia serwerowe, storage i sieciowe.

Obszar współpracy z HPE: Serwery, Storage, Backup, OEM soft, Networking + WiFi

DELL EMC to światowy dostawca rozwiązań teleinformatycznych oferujący urządzenia klienckie takie jak notebooki, komputery PC, tablety i stacje robocze oraz rozwiązania serwerowe, macierzowe czy sieciowe.

Obszar współpracy z Dell EMC: Serwery, Storage, Backup, OEM soft, Networking + Wi-Fi, Laptopy & PC

Lenovo to przedsiębiorstwo informatyczne będące liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Jest jednym z największych światowych graczy na rynku sprzętu elektronicznego.

Obszar współpracy z Lenovo: Serwery, Sprzęt Kliencki

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Ma w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach - sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe.

Obszar współpracy z Huawei: Serwery, Macierze, Networking

IBM to amerykańskie przedsiębiorstwo, będące jednym z najstarszych przedsiębiorstw informatycznych na świecie. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania w oparciu o usługi doradcze i informatyczne oraz oprogramowanie i sprzęt.

Obszar współpracy z IBM: Macierze, Serwery, Soft i rozwiązania IBM

Cisco jest światowym liderem w zakresie IT i sieci. Pomaga przedsiębiorstwom dowolnej wielkości przekształcić sposób, w jaki pracownicy kontaktują się, porozumiewają i współpracują ze sobą. Urządzenia produkowane przez Cisco tworzą niezbędną w obecnej dobie infrastrukturę wielu firm i instytucji.

Obszar współpracy z Cisco: Networking, Security, Serwery

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych. To firma specjalizująca się w budowie wysokowydajnych platform routingowych dla sieci operatorskich.

Obszar współpracy z Juniper: Networking

HP Inc. to jeden z liderów w zakresie szeroko rozumianego sprzętu komputerowego. Firma zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc zarówno przedsiębiorstwom i jak i klientom indywidualnym w osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów.

Obszar współpracy z HP Inc.: Sprzęt kliencki, Drukarki

Palo Alto Networks to amerykańska firma, która skupia swoją działalność na zapewnianiu bezpieczeństwa systemom informatycznych.

Obszar współpracy z Palo Alto: Security

VMware to wiodąca firma w branży oprogramowania do wirtualizacji, umożliwia przedsiębiorstwom wprowadzanie innowacji i rozwijanie się poprzez usprawnienie operacji IT. Usprawnia cyfrową transformację biznesu, umożliwiając organizacjom zapewnianie lepszych doświadczeń klientom i optymalne wykorzystanie możliwości pracowników.

Obszar współpracy z VMware: Wirtualizacja

Microsoft to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży informatycznej. Jego misją jest umożliwienie każdemu człowiekowi i każdej organizacji na świecie wykorzystywanie w pełni swojego potencjału.

Obszar współpracy z Microsoft: OS, Wirtualizacja, SQL, O365

Firma Veeam Software to lider w obszarze zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochroną danych. Jest liderem w dziedzinie inteligentnego zarządzania danymi w przedsiębiorstwach.

Obszar współpracy z Veeam: Backup

CommVault jest liderem w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych/odtwarzania oraz archiwizacji. Jej misją jest ochrona danych w oraz jak najbardziej optymalne zarządzanie nimi.

Obszar współpracy z CommVault: Backup

Veritas jest międzynarodową firmą produkującą oprogramowanie. Skupia się na skutecznym odzyskiwaniu danych i tworzeniu kopii zapasowych wpisując się przy tym w potrzeby współczesnych przedsiębiorstw.

Obszar współpracy z Veritas: Backup

Storware jest polską firmą, która oferuje najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do ochrony danych i tworzenia kopii zapasowych dla otwartych maszyn wirtualnych.

Obszar współpracy ze Storware: Backup